XXIX niedziela zwykła – 18.10.2020 AD
–  niedziela misyjna –

Serdeczne Bóg zapłać za złożone podczas tej Mszy św. ofiary na  misje.

A zaraz po tej Mszy św. będziemy mieli okazję złożyć ofiarne złotówki na rzecz Stolicy Apostolskiej, między innymi na działalność charytatywną papieża Franciszka.

ZAPRASZAMY do wspólnej modlitwy różańcowej.
Nabożeństwa  różańcowe w kościele parafialnym:
– w niedzielę – o 6.30 i 16.00
– dla dzieci – od poniedziałku do piątku – o 16.30
– młodzież i dorośli – w dni powszednie o 6.30 i 17.30

Nabożeństwa różańcowe w bytońskiej kaplicy:
– w dni powszednie – o 18.00
– w niedzielę – o 11.00

W środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy modlić się będziemy w intencji polskich misjonarzy  pracujących na wszystkich kontynentach.

Taca przyszłej niedzieli przeznaczona jest na pokrycie kosztów malowania wnętrza naszego kościoła parafialnego, będzie to ostatnia taca na ten cel / nowe schody na chór bytońskiej kaplicy.

Okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed ranną i wieczorną Mszą św.

Serdeczne Bóg zapłać:
– wspólnocie Marana Tha za ufundowanie świec przed Krzyżem ołtarzowym
– chórowi parafialnemu, wspólnocie Marana Tha, Akcji Katolickiej, służbie liturgicznej za współtworzenie liturgii sumy Dnia Papieskiego i 6. rocz. zawierzenia naszej parafii Niepokalanemu Sercu Królowej Polski
– za znicze zapalane przy pomniku NMP Królowej Polski i św. Jana Pawła II
– różom różańcowym za dekorowanie figury MB Fatimskiej i prowadzenie różańca wraz z Akcją Katolicką podczas dni fatimskich, od maja do października

W Biurze Parafialnym przyjmuje się wypominki roczne i jednorazowe oraz na wspólną Mszę św. za zmarłych, która celebrowana będzie w Dzień Zaduszny o godz. 10.00.

Za zmarłych w tzw. wypominkach rocznych modlimy się w każdą niedzielę przed ranną Mszą św.

Nowy numer Pielgrzyma zechcą prenumeratorzy odbierać po Mszy św. w zakrystii.

Zapraszamy  do stoiska z prasą katolicką przy ołtarzu św. Antoniego. Tam prosimy nabywać również Pielgrzyma, W rodzinie, a w środku kościoła kolejny numer Parafianina