IV niedziela Wielkanocna - 21.04.2024 AD
- niedziela Dobrego Pasterza -

Serdeczne Bóg zapłać za złożone podczas tej Mszy świętej ofiary na składkę ubezpieczenia kościołów i budynków parafialnych.

We wtorek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

A w naszej parafii świętować będziemy 5.rocznicę sprowadzenia relikwii św. Wojciecha do naszego kościoła parafialnego. Zapraszamy na wspólne dziękczynienie i modlitwę w intencji Ojczyzny.

W środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy modlić się będziemy o powołania duchowne męski i żeńskie również z naszej parafii.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu:
– w bytońskiej kaplicy – w środę od 20.00 do 21.00
– w kościele parafialnym – w czwartek od 20.00 do 21.00

W czwartek święto św. Marka Ewangelisty. Stąd rano procesja błagalna o urodzaje wokół kościoła parafialnego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o urodzaje.

W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na rehabilitację naszego parafianina Marka Kłosa oraz festyn charytatywny na jego rzecz w zblewskiej hali widowiskowo – sportowej od 9.00 do 19.00.

Trwa czas spowiedzi i Komunii świętej wielkanocnej.

Okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed ranną i wieczorną Mszą świętą.

Zapraszamy do stoiska z prasą katolicką przy ołtarzu św. Antoniego. Tam  prosimy nabywać Pielgrzyma, a w środku kościoła Parafianina.

OBRAZ MB Nieustającej Pomocy od dzisiaj nawiedzać będzie rodziny z ul. Łąkowej.

Rozpoczęcie peregrynacji od rodziny Dębińskich. Po zakończeniu trasy obraz prosimy przynieść do kościoła.

Przed nami majowe wydarzenia maryjne:
– całodobowe Jerycho różańcowe – 24 – 25 maja, piątek i sobota
– pielgrzymka do Piaseczna z ok. 6 rocz. peregrynacji Figury – w sobotę 25 maja
– MOST MODLITEWNY łączący pelplińskie seminarium z naszą parafią – 28 maja, wtorek