XVII niedziela zwykła – 25.07.2021 AD

Serdecznie Bóg zapłać za złożone podczas tej Mszy św. ofiary na nowy płot z trzech stron starej plebanii.

A zaraz po tej Mszy św. będziemy mieli okazję złożyć ofiarne złotówki na środku transportu dla polskich misjonarzy pracujących na wszystkich kontynentach.

Zapraszamy na doroczny koncert muzyki organowej i kameralnej do naszego kościoła parafialnego. Koncert dzisiaj o 11:00.

Msze św. w dni powszednie w kościele parafialnym w tym tygodniu celebrowana będzie:
– tylko rano (7:00) – w poniedziałek, wtorek, czwartek i w piątek
– tylko o 18:00 – w środę
– rano i wieczorem – w sobotę

W środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy modlić się będziemy za starsze pokolenie, babcie i dziadków.

Parafia Borzechowo zaprasza na odpust ku czci św. Anny. Suma odpustowa o 11:00.

Kaszubscy piesi pielgrzymi przybędą do nas w piątek ok 12:30. Rodziny goszczące pielgrzymów w swoich domach zechcą oddelegować do kościoła swego przedstawiciela, by zawiózł pielgrzymów do swego domu. Pielgrzymów oraz rodzinom goszczącym pielgrzymów w swoich domach ks. Proboszcz udziela dyspensy od piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Katecheza dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w przyszłą niedziele na sumie przyjmą chrzest w sobotę po wieczornej Mszy św. w kościele parafialnym.

Zbiórka do puszek dla poszkodowanych w wyniku nawałnic w Polsce południowej i centralnej w przyszłą niedzielę przed kościołami.

Okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed Mszą św.

Nowy numer Pielgrzyma zechcą prenumeratorzy odbierać po Mszy św. w zakrystii. Zapraszamy do stoiska z pracą katolicką przy ołtarzu św. Antoniego. Tam prosimy nabywać Pielgrzyma, W rodzinie, a środku kościoła Parafianina.

Serdecznie Bóg zapłać jubilatom, solenizantom za kwiaty dla kościoła.