Intencje

INTENCJE MSZALNE

I NIEDZIELA ADWENTU 28 listopada 2021 r.
7.00
+ rodzice Milewscy i Pestka
8.30
+ Teresa Zielińska – Msza gregoriańska (27)
10.00
– w intencji wspólnoty parafialnej
11.30 Bytonia
+ Paweł Dolny, rodzice Stefania i Franciszek oraz Zofia i Jan Ługowscy
17.00
+ dziękczynna z prośbą o dalsze łaski dla Bożeny i Marka z okazji 40. rocz. ślubu

PONIEDZIAŁEK 29 listopada
7.00
+ Klemens Kleina – 21. rocz. śm.
17.00
+ Teresa Zielińska – Msza gregoriańska (28)

Św. Andrzeja
WTOREK 30 listopada
7.00
1) + Teresa Zielińska – Msza gregoriańska (29)
2) + Marek Lubiński – int. od uczestników pogrzebu
17.00
1) + Andrzej Skalski
2) + Andrzej Martin – z okazji imienin

ŚRODA 1 grudnia
7.00
1) + Teresa Zielińska – Msza gregoriańska (30)
2) o zdrowie dla Sławomira oraz rodziny Kaczmarczyk i Burczyk
17.00
1) + Wanda Justka – z okazji ur. oraz Józef i rodzice z ob. str.
2) + Barbara Kałdowska – int od Róży Matki Bożej Fatimskiej

CZWARTEK 2 grudnia
7.00
+ Franciszek, Jadwiga i Zenon Słomińscy
7.45 Bytonia
+ Józef Dolny – int od zakładu pogrzebowego
16.00 Bytonia
+ Krystyna Szumała oraz Henryk, Zbigniew i Janusz
17.00
1) za kapłanów oraz siostry i braci zakonnych, a także o nowe powołania duchowne, szczególnie z naszej parafii (int. od Róży św. Mikołaja)
2) + Wanda Krajewska – 17. rocz. śm.

Św. Franciszka Ksawerego
PIĄTEK 3 grudnia
7.00
1) w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezus
2) + Grzegorz Roliński
17.00
1) + Teresa Bielińska – z okazji ur., Jan oraz rodzice z ob. str.
2) + za dusze cierpiące w czyśćcu

Św. Jana Damasceńskiego
Św. Barbary
SOBOTA 4 grudnia
7.00
1) + Leo Schabram – 6. rocz. śm., rodzice Schabram, Władysława i Karol Gebauer, bracia i siostry z ob. str., bratowa Danuta
2) + Andrzej Lange – z okazji 60. ur.
17.00
1) + Jan Illa – 16. rocz. śm.
2) + Janusz Szweda, zmarli z rodziny Szweda i Zielonka

II NIEDZIELA ADWENTU 5 grudnia 2021 r.
7.00
+ Tadeusz Sobczyk – 1. rocz. śm.
8.30
+ Elżbieta i Franciszek Szulca
10.00
– w intencji wspólnoty parafialnej
11.30 Bytonia
1) + Feliks Pienschke i zmarli z rodziny z ob. str.
2) + Henryk Kowalewski – 1. rocz. śm., Wioletta Plata – 3. rocz. śm., Irena i Franciszek
17.00
+ Józef Marczak – 7. rocz. śm.

Skip to content