XVI niedziela zwykła - 21.07.2024 AD

Serdeczne Bóg zapłać za złożone podczas tej Mszy św. ofiary na pokrycie kosztów ponownego odlania dzwonu.

Msza św. w tym tygodniu w kościele parafialnym celebrowana będzie:
– tylko rano o 7.00 – we wtorek i w piątek
– tylko o 18.00 – w poniedziałek i w środę
– o 7.00 i 18.00 – w czwartek i w sobotę

Okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed Mszą św.

W środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy modlić się będziemy za kierowców i pielgrzymów.

Poświęcenie samochodów, rowerów i wszelkich pojazdów mechanicznych w czwartek po wieczornej Mszy świętej, z okazji św. Krzysztofa.

ADORACJA Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu:
– w bytońskiej kaplicy – w środę od 20.00 do 21.00
– w kościele parafialnym – w czwartek od 20.00 do 21.00.

Zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy w przyszłą niedzielę przed kościołem.

Przypominamy, że uczestnicząc w ciągu dnia w dwóch Mszach św., dwa razy można przystąpić do Komunii świętej.

Nowy numer Pielgrzyma zechcą prenumeratorzy odbierać po Mszy św. w zakrystii.

Zapraszamy do stoiska z prasą katolicką przy ołtarzu św. Antoniego. Tam prosimy nabywać Pielgrzyma, a w środku kościoła Parafianina. Życzymy miłej lektury!

W minionych dniach zakrystię tzw. ministrancką wyposażono w nowe meble na stroje liturgiczne ministrantów, lektorów i ceremoniarzy.

A w górnej sali parafialnej położono panele podłogowe i tapetę na ścianach.

W plebanii położono kafelki podłogowe w przedpokoju Biura Parafialnego

Parafia Borzechowo zaprasza na odpust ku czci św. Anny. Tam suma odpustowa w piątek o 18.00.

Serdeczne Bóg zapłać:
– uczestnikom pielgrzymki na Lubelszczyznę za dar, za 2 świece oliwne na ołtarz św. Antoniego

– wszystkim modlącym się za pielgrzymujących w minionych dniach do Fatimy