Aktualności

II ROWEROWA PIELGRZYMKA DO PIASECZNA

II ROWEROWA PIELGRZYMKA DO PIASECZNA

12 września 57 osób uczestniczyło w II Rowerowej Pielgrzymce ze Zblewa do Piaseczna jadąc na spotkanie z Matką Bożą Królową Pomorza i Matką Jedności z hasłem „Budujemy więzi”. W tym pięknym słonecznym wrześniowym dniu pielgrzymi pokonali trasę ponad 40 km w jedną stronę z pierwszym postojem w Bobowie, gdzie ugoszczono pysznym poczęstunkiem i drugim już w Piasecznie na terenie parafii także z poczęstunkiem. W Sanktuarium przed cudowną Figurą Matki Bożej odbyła się wspólna Msza Św. pod przewodnictwem księdza Pawła Orłowskiego w intencji jedności rodzin naszej parafii i zgody w naszej Ojczyźnie. Po nawiedzeniu cudownego źródełka część odważnych pielgrzymów wróciła do Zblewa na rowerach, a druga część zorganizowanym transportem. Wielkie dzięki wszystkim pielgrzymom i obsłudze technicznej za podjęcie wyzwania. Przed wyjazdem każdym miał możliwość dopompować powietrze w kołach zasilać swoją ofiarą zbiórkę dla chorego Olka z Czarnej Wody. Zebraliśmy 365 zł. 

Skip to content