II Rowerowa Pielgrzymka do Piaseczna w intencji jedności w rodzinach i naszej ojczyźnie

II PIELGRZYMKA ROWEROWA ze Zblewa do Piaseczna w int. jedności i zgody w rodzinach i w naszej ojczyźnie odbędzie się w sobotę 12 września. Wyjazd sprzed kościoła rano o 8.00. Pielgrzymka odbywać się będzie w dwóch wariantach:

• pierwszy – jazda rowerem w dwie strony, do Piaseczna i z Piaseczna do Zblewa. Trasa wynosi ok. 40 km.
    • drugi – jazda rowerem tylko do Piaseczna. Powrót autokarem. Rowery zostaną przewiezione do Zblewa osobnym transportem. Trasa wynosi ok. 80 km.

Zapisy na pielgrzymkę u ks. Pawła w zakrystii lub w Biurze Parafialnym. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział tylko z opiekunem dorosłym