Michał Archanioł Ruchy i stowarzyszenia Ogłoszenia Intencje Kontakt logo1

O nas Historia Parafia św. Michała Archanioła Shape140 Shape143 Shape144 Shape145 Shape153

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW:

Kościół parafialny:
- dni powszednie godz.: 7.00, 18.00
- niedziele i święta godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 17.00
- święta "zniesione" godz.: 7.00, 10.00, 18.00

Biblioteka Parafialna im. ks. H. Trętowskiego
czynna: środa godz. 16.00 - 17.00
sobota godz. 11.00 - 12.00
(w okresie wakacyjnym nieczynna)

XX niedziela zwykła - 18.08.2019 AD

Shape104

.

Serdeczne Bóg  zapłać za złożone podczas tej Mszy św. ofiary na nowe ławki w czwartym sektorze kościoła parafialnego / na pokrycie kosztów wymiany poszycia dachu bytońskiej kaplicy.

A zaraz po tej Mszy św. przed kościołem będziemy mieli okazję złożyć ofiarne złotówki na rozwój sanktuarium maryjnego w Piasecznie. Tam od 7 – 15 września odbywać się będą uroczystości odpustowe.

Msze św. w tym tygodniu celebrowane będą:
- tylko rano (7.00) - w poniedziałek i we wtorek
- tylko o 18.00 – w środę, czwartek i w piątek
- a rano i wieczorem - w sobotę

Okazja do spowiedzi w dni powszednie 20 minut przed Mszą św.

W środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy modlić się będziemy o trzeźwość w naszych rodzinach.

Taca przyszłej niedzieli przeznaczona jest na malowanie wnętrza naszego kościoła parafialnego, do prac planujemy przystąpić w lipcu przyszłego roku / na pokrycie kosztów wymiany poszycia dachu bytońskiej kaplicy.

Zapraszamy do stoiska z prasą katolicką przy ołtarzu św. Antoniego. Tam prosimy nabywać W rodzinie,  Małego Pielgrzyma dla dzieci, a w środku kościoła nowy numer Parafianina.

Serdeczne Bóg zapłać:
- za piękne ozdobienie bytońskiej kaplicy na odpust ku czci św. Rocha
- Akcji Katolickiej naszej parafii za prowadzenie nowenny do św. Maksymiliana, męczennika niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz - Birkenau

Jasnogórskie dziękczynienie za tegoroczne plony  31 sierpnia i 1 września (sobota / niedziela).
Więcej szczegółów na plakacie umieszczonym w gablocie bocznej kruchty kościoła.

Drugie Walne Plachandry Kociewskie – Zlot Kociewiaków i sympatyków Kociewia odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia w Wirtach. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. polową o 11.00 pod przewodnictwem ks. biskupa pomocniczego Arkadiusza Okroja. Więcej szczegółów na plakacie w środku kościoła.